Onze mensen

We zijn met 5 raadsleden en een plaatsvervanger vertegenwoordigd in de gemeenteraad van Assen. Onze fractie wordt ondersteund door Ilja Burgler-Pruis. In het college van Burgemeester en wethouders zit namens de ChristenUnie wethouder Harmke Vlieg. Hieronder onze mensen en de gebieden waarop zij het woord voeren.

Heeft u vragen, opmerkingen, suggesties of ideeën? We horen graag van u. U kunt ons bereiken via onze eigen contactgegevens of door te mailen naar Fractie@assen.christenunie.nl.

Bouke Weening Bouke Weening - Raadslid en fractievoorzitter 
Woordvoerder op:

- Algemene zaken
- Veiligheid 
- Energietransitie
- Milieu

Mailadres: 
B.Weening@Assen.nl


Cor StaalCor Staal -
Raadslid en vice-fractievoorzitter
Woordvoerder op:

- Financiën
- Vastgoed en grondbedrijf
- Bestemmingsplannen
- Binnenstad

Mailadres: 
C.Staal@Assen.nl



Alwina van der Mark-Leijssenaar

Alwina van der Mark - Leijssenaar - Raadslid
Woordvoerder op:

- Gemeentelijke zaken (P&O, ICT) 
- Bestuurlijke vernieuwing
- Armoede en laaggeletterdheid
- Sport, toerisme en evenementen

Mailadres: 
A.Mark-Leijssenaar@assen.nl


Jerke Setz

Jerke Setz - Raadslid
Woordvoerder op:

- Jeugd en jeugdhulp
- Cultuur
- Integratie, inclusie en participatie
- Onderwijs

Mailadres: 
J.Setz@assen.nl



Tjerk Medemblik

Tjerk Medemblik - Raadslid & Vicevoorzitter van de raad
Woordvoerder op:

- Wonen en wijken
- Omgevingswet
- WMO, preventie en gezondheid

Mailadres: 
T.Medemblik@assen.nl



Steven van Luijk

Steven van Luijk - Plaatsvervangend raadslid
Woordvoerder op:

- Beheer openbare ruimte
- Stadsontwikkeling
- Bestemmingsplannen
- Fietsen, verkeer en vervoer

Mailadres: 
S.Luijk@assen.nl

Onze mensen